OTO CAM FİLMİ / ARAÇ GİYDİRME

Ana Sayfa >> OTO CAM FİLMİ / ARAÇ GİYDİRME

MAVİ KROM ARAÇ KAPLAMA

MİGROS GEZİCİ ARAÇ GİYDİRME

RAYBAN CAM FİLMİ

As ofis 2018 araç kaplama

Ofis cam filmi

Yenişehir taksi

Kurumsal Araç Giydirme 1

Kurumsal Araç Giydirme 2

Kurumsal Araç Giydirme 3

Kale Araç Giydirme

Oto cam filmleri, araçların daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Güneşten gelen ışınları kırarak araç içerisinde serin bir ortam oluşmasını sağlayan oto cam filmlerinin birden fazla seçeneği bulunur. Araca cam filmi takma işlemi yapılmadan önce oto camın iyice temizlenmesi gereklidir. Aksi halde camda var olan tozlar ve kirler cam filminin işlevini tam olarak yerine getirmesini engeller. Bunun için oto cam filmi uygulaması yapacak firma iyi seçilmelidir. Oto cam filmi Denizli ile siz de aracınızın daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel personeller ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Denizli’de oto cam filmi uygulamasında yasak olmayan oto cam filmi hizmetiyle kaliteden ödün vermiyor.
 

Oto cam filmi kullanımının sürüş güvenliği, konfor, çevre ve sağlık gibi birçok konuda yararı bulunur. 

Oto cam filmi kullanmanın yararları;
• Ultraviole ışınlarının araç içerisine girmesini engeller ve cildin zarar görmesinin önüne geçer.
• Güneşin yoğun ısı ve ışığının engellenmesini sağlar. Böylece araç içinde bunalma sorunu ortadan kaldırır.
• Gece araç sürüşünde karşıdan ya da arkadan gelebilecek olan ışık parlamalarını keser ve sizin için daha rahat bir görüş alanı sağlar.
• Aracın içinde yer alan eşyaların güneş nedeniyle solmasını önler.
• Oto cam filmi, cam için güvenlik özelliği katar. Herhangi bir olası kaza ve darbeye karşı koruyucudur.
• Sıcak yaz aylarında araç kliması kullanım oranı artar. Araç klimasının daha fazla kullanılması da motordan daha fazla güç alınmasına neden olur. Bu da yakıt tüketimini belirli bir oranda arttırır. Oto cam filmi kullanılarak fazla yakıt tüketiminin de önüne geçilebilir.

Son zamanlarda araç sürücüleri tarafından oto cam filmi kullanımının yasak olup olmadığı soruluyor. Oto cam filmi kullanımı noktasında bir yasak yoktur.
Yasak olan, araç sürücüsünün görüşünü engelleyen ve buna bağlı olarak kazaya neden olabilecek aksesuarların kullanılmasıdır.

Siz de aracınız için oto cam filmi uygulaması ile pek çok yarar sağlayabilirsiniz. Denizli’de bulunan oto cam filmi firması Kadir ReklamRayban Oto Cam Filmleri Denizli bölge Uygulama Merkezi ile kaliteli hizmetin adresi olarak yer alıyor. 

Tower Center

Tower Center